[email protected] +421 233 056 749

Coronavirus

Informácie o zmenách kvôli COVID-19!

 

Vážení zákazníci!

 

Veľa síl máme v tom, aby sme online nakupovanie vedeli zabezpečiť čo najjednoduchšie. Usilujeme sa o to, aby sme danú situáciu – nedostatok tovaru na trhu baliacich materiálov, stúpajúce nákupné ceny, dlhšie lehoty výroby a samotnej dodávky – vziknutú epidémiou zvládli najľahšie.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a naśou rozsiahlou partnerskou bázou zabezpečujeme tovar a zásoby z celého sveta, avšak na niektoré udalosti bohužiaľ nemáme skoro žiadny vplyv. Z tohto dôvodu treba rátať s nasledujúcimi faktormi:

  • predĺžená lehota výroby a dodávky
  • zvýšenie cien o 30%-400%

 

  • Dôležité zmený ohľadom našich kontaktov:

Náš telefonický zákaznícky servis je opäť dostupný!

 

  • Dôležité informácie ohľadom našich štandardných produktov v dôsledku COVID-19!

Dopyt niektorých tovarov je viacnosobný v tejto dobe, tento fakt vo veľmi veľkej miere ovplyvnil aj dostupnosť našich štandardných produktov.

Naśou snahou je, aby boli štandardné produkty vždy skladom, avšak aj napriek našej snahe sa môže stať, že jeden zákazník zadá mnoho objednávok cez webshop, týmpadom zakúpi celé skladové zásoby.

Nemusíte mať obavy pri štandardných produktoch, nakoľko v každom prípade pracujeme na tom, aby sme dané obaly zabezpečili čo najskôr, aj keď v malých množstvách.

Našich ctených zákazníkov informujeme neustále o zmenách v newsletteroch, alebo cez naše webové stránky. Ak máte otázky, neváhajte a napíšte nám cez e-mail!

 

Ďakujeme za pochopenie!

 
Nahrávanie