[email protected] +421 233 056 749

Prémiové služby Nordteku


Firma Nordtek so svojou 20-ročnou skúsenosťou ponúka široké špektrum riešení pre svojich partnerov. Naším cieľom je, aby sme zrealizovali sny našich zákazníkov.
Ako podnikatelia, sme si vedomí toho, koľko faktorov vedie k úspechu, preto sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli pri každom kroku. Nájdite v našej ponuke čo najvhodnejší baliaci materiál pre Vaše potreby, staňte sa aj Vy naším spokojným zákazníkom!
 
Firma Nordtek je za to, aby poskytla svojim zákazníkom čo najjednoduchšie riešenie najvyššej kvality.
 
 

 

 All In Packaging

 Quality Discount Packaging

V našom webshope si viete vybrať spomedzi 5000 produktov ten, ktorý Vám najviac vyhovuje. Nakupujte online, aby ste ušetrili nielen čas, ale aj peniaze. Ak máte otázky, prípadne nejaké problémy, obráťte sa na našich kolegov, alebo využite naše chat okienko. Naši pracovníci Vám mile radi pomôžu pri výbere baliacich materiálov.

Vlastníte nadbytočné zásoby? My Vám s nimi radi pomôžeme, naším cieľom je, aby ste našli rýchle a lacné riešenie.
Pomocou QDP sa Vaše podnikanie stane enviromentálne priaznivým! Vaše nadbytočné zásoby radi odkúpime, alebo Vám ponúkneme naše produkty vysokej kvality z nadbytočných zásob za výnimočné ceny.Využite QDP a šetrite, pričom sa staráte aj o životné prostredie! 

 Grafické služby

 Etikety

Máte predstavy ohľadom grafiky Vašich produktov? Prípadne by ste chceli obnoviť už Vami roky zaužívaný dizajn. My Vám aj v tomto pomôžeme! Zásluhou našich kreatívnych grafikov sme už mnohým našim zákazníkom pomohli zrealizovať ich vysnívaný produkt.

Vďaka našej vyspelej tlačiarenskej techniky máme možnosť na tlač aj tých najnáročnejších grafík. Výsledok zovňajšku Vášho produktu si zákazníci ešte dlho zapamätajú!

 Logistické služby

 

Objednaný tovar vieme zákazníkom doručiť až do 25 ton – spôsob dopravy je rôznorodá so zárukou, že Vašu objednávku rýchle a bezpečne obdržíte. Viac podrobností ohľadom dopravy sa dočítate v bode Doprava, ale ak máte otázky, naši kolegovia Vam radi pomôžu.

 

Ak máte otázky ohľadom našich služieb, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky každý pracovný deň od 9:00 do 17:00.

All In Packaging

 

Bohatý webshop

Žiadosť o vzorku

V našej ponuke si môžete vyberať medzi viac než 5000 produktmi, myslíme si, že určite natrafíte na Vašu vysnívanú nádobu.

Vyskúšali by ste produkty ešte pred kúpou? U nás máte možnosť o vzorky zadarmo, aby ste daný tovar vedeli vyskúšať ešte pred väčšou objednávkou.

Viacjazyčný servis

Spokojnosť zákazníkov je zaručená

Firmou All In Packaging sa viete dohovoriť v mnohých cudzích jazykoch, ba máte možnosť aj na živý chat, kde Vám naši kolegovia ihneď pomôžu.

Staňte sa aj Vy našim spokojným zákazníkom, ako aj ďalších viac tisícok partnerov, ktorí využívajú služby Nordteku. Nech sa stane zaobstarávanie najjednoduchším krokom počas výroby Vášho tovaru!

 

Quality Discount Packaging

 

Nakupujte kvalitu za výnimočné ceny

Myslite na našu Zem!

Nové baliacie materiály vysokej kvality z druhej ruky. Využite QDP a šetrite, pričom sa staráte aj o životné prostredie!

Nenechajte, aby ešte použiteľné baliacie materiály skončili, ako odpad. Dbajte o svoje životné prostredie, predajte alebo vykúpte nadbytočné zásoby, čím zabránite zbytočnej výrobe a znečisteniu Vásho okolia, prostredia.

 

Predajte nadbytočné zásoby!

 

Vlastníte nadbytočné zásoby? My Vám s nimi radi pomôžeme, naším cieľom je, aby ste našli rýchle a lacné riešenie. Vaše nadbytočné zásoby radi odkúpime, alebo Vám ponúkneme naše produkty vysokej kvality z nadbytočných zásob za výnimočné ceny.Využite QDP a šetrite, pričom sa staráte aj o životné prostredie!

 

 

Design

 

Jedinečný design 

Jedinečný vzhľad

Jedinečný design od základov – žiadny problém! Sme tu za to, aby sme vyhoveli Vášmu dopytu a dopriali Vašim produktom ten najefektínejší design. Kliknite sem a prezrite si naše doterajšie práce.

Vaše možnosti sú neobmedzené! Navrhneme a realizujeme najlepšie balenie pre váš produkt za vynikajúcu cenu.

360 º produktové fotografie

Design len pre Vás!

S 360 ° produktovými fotografiami vaše produkty ožijú! Vaši klienti budú mať možnosť obrázok otočiť, či zväčšiť, čím dotanú oveľa živší náhľad do Vašej ponuky produktov. Prezrite si naše práce kliknutím sem.

Pomôžeme Vám s vizuálnym dizajnom, ktorý môžete hocijako zmeniť, všetky práva dizajnu budú vyhradené iba pre Vás!

Čím menšie náklady

Pokovovanie

Vzhľadom na to, že naše stredisko sa nachádza v Maďarsku, kedykoľvek, ak nás budete potrebovať, budeme od Vás iba na dosah.

Touto technikou bude Váš tovar ešte viac atraktívnejsí. Budeme sa snažíť o to, aby sme našli to najlepšie riešenie pre Vás.

 

Etikety

 

Na každý povrch

Jedinčné etikety

Sieťotlač, technológia embossing, pokrovovanie – to je len pár našich možností ohľadom etiketovania, okrem toho Vám vieme zabezpečiť ešte mnoho techník pomocou našej profesionálnej základne.

Chcete vyniknúť? Vyskúšajte našu špeciálne možnosti týkajúce sa etiketovania. Vybrať si môžete z nasledovných možností:
  • UV tlač
  • Tampónová tlač
  • Sieťotlač
  • Zooming

Nemáte ešte Ziadnu grafiku? Žiadny problém!

Čo najrýchlejšie, ako sa len dá

Ak už máte predstavu ohľadom grafiky, my Vám ju pomôžeme domyslieť a natlačiť na Váš produkt. Ak ešte nemáte žiadnu predstavu, ale máte nápady, naši profesionálny grafici Vás dopomôžu k vysnívanému výsledku.

Vďaka našej skúsenosti a a obchodným partnerom vieme mimoriedne rýchle uskutočniť naše projekty. Ak aj Vy chcete mať Vaše sny zrealizované čo najrýchlejšie, obráťte sa na nás!

 

Logistika a iné služby

 

Lokálna podpora

Plnenie

Vzdialenosť u nás nie je prekážkou, v 15 európskych štátoch nás nájdete fyzicky alebo virtuálne. Je to, ako keby sme boli vždy blízko Vás.

Našim profilom je plnenie rôznych látok v rôznych množstvách počiac od parfémov, deodorantov cez domáce chemikálie.

Výskum + vývoj

Výroba kartónových krabíc

Na uspokojenie tých najrôznejších potrieb našich zákazníkov im pomôžeme aj v oblasti vývoja a výskumu, podáme Vám pomocnú ruku k realizovanie Vašich predstáv a projektov.

Kartónové krabice na mieru nie sú len estetickým zážitkom, ale sú nesmierne praktiké. Náš sortiment predávame obvykle v kartónovýck krabicách, ktoré môžete zakúpiť i u nás. Žiadajte o cenovú ponuku!

 

 

Jedinečný vzhľad

 

 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

Type the characters you see in the picture below.

 
Nahrávanie