[email protected] +421 233 056 749

Vykupujeme nadbytočné zásoby!

 
 
 
 
 
Keď nakupujete obaly a máte nadbytočné zásoby, často je ťažké nájsť záujemcu, ktorý by ich od Vás kúpil, aby ste nemuseli trpieť finančné straty alebo blokovať svoj sklad.
 
 
 
 
S All In Packaging môžete Vaše nadbytočné zásoby opäť predať, a to hneď dvomi spôsobmi:
 
Re-Packaging products
 
All In Packaging vykupuje nadbytočné zásoby
 
Sú produkty, ktoré sa dajú jednoducho predať, je však potrebné poznať potenciálnych záujemcov. V All In Packaging spolupracujeme s tisíckami potenciálnych klientov, vďaka čomu máme prehľad o situácii na trhu. Ak si myslíme, že je možné Vaše nadbytočné zásoby predať, odkúpime ich od Vás priamo a ponúkneme našim klientom z nášho skladu.
 
Ponúkajte svoje produkty cez partnerský program All In Packaging
 
Stáva sa, že nemôžeme odkúpiť nadbytočné produkty, ale vieme Vám pomôcť nájsť správnych kupcov. Môže sa stať, že s daným produktom nemáme skúsenosť, alebo je objem zásob príliš veľký, aby sme riskovali odkúpenie. Bez ohľadu na dôvod, tisícky potenciálnych kupcov stále predstavujú vysokú pravdepodobnosť, že svoje nadbytočné zásoby rýchlo vypredáte.
 
Platforma All In Packaging je otvorená dodávateľom, či už ide o distribútora s nadbytočnými zásobami a obmedzeným skladom, alebo výrobcu s neustálou výrobou. Môžete pridať svoje výrobky do našej platformy a my o nich informujeme našich zákazníkov. Dokonca môžete svoje nadbytočné zásoby preniesť do nášho skladu a sprístupniť ich tak maloobchodným zákazníkom.
 
V prípade, že máte nadbytočné zásoby, prosím vyplňte nižšie zobrazený formulár a dajte nám o tom vedieť!

 

Kontaktujte nás

 
Nahrávanie