[email protected] +421 233 056 749

Vykupujeme nadbytočné zásoby!

Prosperujúce firmy často čelia s problémom zbytku nahromadených a nevhodných baliacich materiálov. Skladovanie týchto materiálov je komplikované a nákladné, avšak zaobstarať presne požadované množstvo je takmer nemožné.
 

Predali by ste Vaše nadbytočné zásoby?

 
Existuje viacero dôvodov, ako Vám tieto už nepotrebné zásoby vznikli:
 
  • nerozpredali sa, 
  • boli sezonálne, 
  • menil sa dizájn,
  • nazhromaždili ste príliš veľké množstvo, 
  • firma skrachovala.
 
QDP (Quality Discount Packaging) je jedinečná B2B služba, ktorá má množstvo výhod: 
 
  • Umožňuje prerozdelenie vysokokvalitných zvyšných obalových materiálov.
  • Zbavíme Vás produktov, ktoré zbytočne skladujete.
  • Chránime životné prostredie využívaním zvyšných materiálov.
  • Ponúkame kvalitné produkty za znížené ceny pre dopytovanú stranu.
  • Znižujeme náklady strane, ktorá zbytočne nahromadila nežiadajúce obalové materiály tým, že sa sklady uvolnia a samozrejme generujeme ďalšie tržby z predaja.
 
Stručne povedané, systém QDP poskytuje jednoduché riešenie pre tých, ktorí by sa zbavili zásob svojich nadbytočných obalových materiálov.
 
Vieme Vám pomôcť dvomi spôsobmi:
 

1) Vaše zásoby priamo vykúpime.

 
Väčšina nahromadených obalov je vhodná ešte na ďalší predaj, avšak nájsť vhodného a potenciálneho nákupcu nie je ľahké. Zásluhou webshopu All in packaging sa QDP dostane k mnohým potenciálnym zákazníkom. V tom prípade, ak si myslíme, že sa Vaše produkty rýchlo rozpredajú, vykúpime Vaše zásoby a ponúkneme ich k predaju v našom webshope.
 

2) Vaše nadbytočné zásoby sa dostanú do webshop All In Packaging. 

 
Sú prípady, keď nevieme vykúpiť Vaše nadbytočné zásoby. Môže sa to prihodiť, ak Vaše zásoby sú také veľké, že nevieme zaobstarať ich uskladnenie, alebo ak Vaše sklady sa nachádzajú na oveľa priaznivejšom mieste, čo by uľahčilo predaj.
 
Sme si úplne istí, že určite nájdeme vhodného klienta, aby ste sa čím skôr zbavili Vášho nahromadeného a nepotrebného baliaceho materiálu.
Quality Discount Packaging je otvorené pre všetkých dodávateľov. Nech sa jedná o malú firmu, ktorá disponuje len s limitovaným množstvom nadbytočného materiálu, či už už s takým výrobcom, ktorý by nepretržite dodával nadbytočné baliace materiály. Naším  cieľom je, aby sme pre Vás zabezpečili rýchle a efektívne riešenie,čím sa zbavíte nežiadajúcich produktov a zároveň chránite aj vaše prostredie!
 
Ak disponujete nadbytočným balením, vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať!

 

Kontaktujte nás

Type the characters you see in the picture below.

 
Nahrávanie