Kovové naparovanie

Kovové naparovanie fliaš, téglikov, uzáverov 

Firma All In Packaging zabezpečuje vysoko kvalitné obalové výrobky, inovatívne obalové riešenia a kompletné tlačové služby. 

Našou novinkou je jedinečná služba kovového naparovania, vďaka ktorej bude obal vášho produktu lesklý alebo matný, odolný, ale predovšetkým jedinečný! 

Naparovaním kozmetických téglikov,dóz, uzáverov a fliaš môžete zapožičať jedinečný vzhľad Vášho produktu, dokonca táto naša služba je dostupná aj pri objednávke v menšom množstve. 


 

Čo je kovové naparovanie? 


Počas naparovania sa kovové častice pomocou vákua zahrievajú na požadovaný povrch, čím vytvoria kovový povlak z rôznych materiálov s vysokým leskom. Nanesený povlak vytvorí mimoriadne krásnu a lesklú vrstvu. 

Zjednodušene povedané, kovové parné povrchy vyzerajú, akoby by boli nanesené chrómom, len s inou farbou. 

 

Prečo si vybrať obaly s takouto technikou? 

Touto technikou získame jedinečný vzhľad a lesklý finish obalov, vďaka ktorému bude Váš produkt určite vyčnievať z davu. 

Materiály citlivé na UV vyžarovanie môžete taktiež plniť do naparovaných fliaš, nakoľko povrch úplne zakríva požadovaný obal. 

Ostatní dodávatelia vo väčšine prípadov nevyrábajú obaly v takomto exkluzívnom a pútavom rúchu, alebo ak aj áno, minimálne množstvo zadanie do výroby je neskutočne vysoké, nie ako u nás. Naparovaný povrch je vhodný na pokrytie etiketou, alebo sa dá na neho tlačiť priamo UV tlačou, alebo aj sieťotlačou. 

Od akého množstva sa naparovanie produktov možné? 

Minimálne množstvo kovového naparovania je pri jednotlivých produktoch odlišné. Dobrá správe je, že nemusíte rátať s vysokými odberovými množstvami do niekoľko tisíc kusov. 

Dózy, tégliky, fľaše a uzávery sa dajú zabezpečiť kovovým naparovaním aj pri objednávke niekoľkých stoviek kusov. Iné produkty sú navyše dostupné aj v menších množstvách. 

Ak ste si už vybrali samotný produkt, ktorý by ste chceli zdobiť touto technikou, obráťte sa na našich kolegov, aby Vám ohľadom dopytovaného obalu podali ďalšie informácie. 

Budeme pracovať na tom, aby sme Vám čím rýchlejšie vypracovali čo najvýhodnejšiu ponuku. 

 

Na aký povrch vieme túto techniku aplikovať? 

Naparovať je možné ako na plast, tak aj na kovové alebo sklenené povrchy. Všetok u nás dostupný obalový materiál je zvyčajne vyrobený z látky PET, PP a PE. Tieto materiály sa dajú bez problémov zafarbiť kovovým naparovaním. 

Neustále rozširujeme nami ponúkaný sortiment, kde vieme uplatniť kovové naparovanie. Testujeme čoraz viac surovín, ako reagujú na tento proces. 

 ↯ Výnimkou je jedine HDPE materiál, na ktorom túto techniku nevieme dokonale uplatniť, preto Vám ho neodporučujeme. 

Pri použití tejto techniky je dôležitá výroba ukážkovej vzorky z daného obalu, nakoľko iba tak si môžete byť na 100% istý, aký je skutočný konečný výsledok. Naparované produkty z nášho sortimentu máme už preskúšané, ale v prípade produktu dodaného zákazníkom je obzvlášť dôležité dať vyrobiť vzorku. 

Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku môže mať vplyv aj povrchová úprava zvoleného obalu a taktiež jeho rovnomernosť. 

Aké farby si viete zvoliť? 

Medzi najobľúbenejšie farby patrí momentálne hlavne zlatá, strieborná, bronzová a metalické farby. Okrem toho si viete vybrať z viac ako 10 farieb. Vieme vyrobiť ako lesklé, tak aj matné farby.